Limetka.pl – Portal Finansowy
GENERAL ELECTRIC+11.000123
SONY INC+125.10
SAMSUNG-25.10
APPLE INC-125.10
MICROSOFT-1.0068
GOOGLE-5.00631
YAHOO-22.244
NASDAQ-25.10
ENVATO+25.10
MET CREATIVE+107.600
TOTAL-0.4350
TOYOTA-0.0007
SIEMENS+0.0069
ASELSAN-1.0015
DOW JONES-140
S&P 500-41
GLOBAL DOW REALTIME-13.42

Broker kurierski – dlaczego warto korzystać?

Posted on 0

Share this on anywhere you want!

141103599598695500

Zarówno firmy, jak i osoby prywatne dosyć często korzystają z usług firm kurierskich. To świetny sposób, aby w krótkim czasie dostarczyć niemal każdy rodzaj przesyłki. Kurierzy działają dużo sprawniej niż tradycyjna poczta, jednak ma to swoje przełożenie na nieco wyższą cenę. Istnieje jednak możliwość, aby ceny dorównały nawet tym, które oferuje poczta za swe usługi, które miewają różną jakość – jednak niemal zawsze są wolniejsze od przesyłek kurierskich.

Najprostszą możliwością, która pozwala na obniżenie ceny przesyłki kurierskiej jest skorzystanie z oferty brokera kurierskiego. Firm tego typu powstaje coraz więcej. Bardzo łatwo korzysta się z ich usług, dzięki przejrzystym serwisom internetowym, które pozwalają na kompletne złożenie zamówienia czy przeliczenie potencjalnego kosztu przesyłki.

Narzędzie tego typu jest niezwykle przydatne, niezależnie od tego, co motywuje nas do korzystania z niego. Pewnie wiele osób nurtuje pytanie o sposób w jaki broker kurierski może oferować tak niskie ceny – przecież to kolejny pośrednik. A jednak jest to możliwe – zwyczajnie, wykorzystywany jest tu efekt skali. Broker dostarcza dużą liczbę zamówień do firm kurierskich, dzięki czemu uzyskuje bardzo korzystną ofertę cenową. A to przekłada się w ostateczności na niższą cenę dla klienta końcowego.

Twoja firma dużo wysyła? Zapłacisz jeszcze mniej!

Osoby prowadzące działalność, która wymaga częstych wysyłek kurierskich, mogą skorzystać z bogatej oferty firm czy brokerów kurierskich. Nawiązanie stałej współpracy w tym zakresie może być bardzo korzystne dla Twojej firmy. Dlaczego?

Uzyskujesz bardzo korzystne warunki cenowe – dzięki temu obniżasz koszty działalności, a jeśli prowadzisz sklep internetowy, podnosisz zadowolenie klientów dzięki niższym opłatom za dostarczenie towaru do domu. Co więcej, taka umowa to wygoda. Możesz bowiem ustalić, że kurier będzie odbierał przesyłki codziennie
o ustalonej porze, dzięki czemu bardzo łatwo zaplanujesz czas realizacji zamówień itp.

Porównaj, wybierz, zamów!

Korzystanie z serwisów brokerów kurierskich jest bardzo proste. Dobrym przykładem niech będzie strona Packlink.pl, która posiada bardzo dobrze zbudowany serwis internetowy. Oprócz informacji o tym jak wysyłać, pakować czy zamawiać posiada także funkcję umożliwiającą pomoc w wyborze najlepszej dla nas oferty.

Wystarczy skorzystać z prostego kalkulatora, w którym podajemy dane dotyczące przesyłki. Po chwili otrzymujemy wyliczenia kosztu wysłania paczki przez każdą z firm, która współpracuje z tym serwisem. Wówczas doskonale widzimy, która z ofert jest dla nas najlepsza. Pozostaje nam tylko dokonać zamówienia oraz uzupełnić szczegóły. Kurier pojawi się u nas najpóźniej następnego dnia, dzięki czemu nie musimy się nawet ruszać z domu.

Pamiętaj, aby odpowiednio zapakować przesyłkę! Kurier może odmówić zabrania paczki, jeżeli ta nie będzie należycie zabezpieczona. Nie zapomnij o liście przewozowym, który powinno się dać kurierowi wraz z paczką. Bez tego przesyłka nie dotrze do odbiorcy!

Nie przepłacaj. Skorzystaj z serwisu Packlink.pl i płać za kuriera od 20 do 70% mniej!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *