Limetka.pl – Portal Finansowy
GENERAL ELECTRIC+11.000123
SONY INC+125.10
SAMSUNG-25.10
APPLE INC-125.10
MICROSOFT-1.0068
GOOGLE-5.00631
YAHOO-22.244
NASDAQ-25.10
ENVATO+25.10
MET CREATIVE+107.600
TOTAL-0.4350
TOYOTA-0.0007
SIEMENS+0.0069
ASELSAN-1.0015
DOW JONES-140
S&P 500-41
GLOBAL DOW REALTIME-13.42

Co oferuje pakiet Microsoft Office 365?

Posted on 0

Share this on anywhere you want!

Microsoft Office 365, to usługa skierowana dla małych oraz większych firm, oferująca pakiet narzędzi oraz programów biurowych, które dostosowane są do pracy grupowej. Co więcej, oprócz – znanych z wcześniejszych odsłon- pakietów rodziny Office aplikacji, wersja 365 oferuje szereg usług dodatkowych, które dzięki zastosowaniu najnowszych technologii pozwalają na wydajniejszą i efektywniejszą pracę w zespole.

Microsoft Office 365 to skierowana do małych i dużych firm – a nawet wielkich korporacji – odpowiedź na nowe trendy związane z rozwojem technologii przechowywania danych w „chmurze”, a także rosnącej popularności urządzeń mobilnych. Dzięki zintegrowaniu narzędzi biurowych z gamą usług opartych na zasadach współdzielenia i przechowywania plików na dyskach w chmurze – mowa tutaj o takich programach jak na przykład Exchange Online, Lync czy OneDrive – możliwe jest wykorzystanie w pełni potencjału jaki niosą najnowsze rozwiązania informatyczne dla biznesu.

Pakiet Office w zasięgu ręki

Narzędzia i usługi Microsoft Office 365 umożliwiają wydajną i wygodną pracę w dowolnym miejscu, o dowolnym czasie i na dowolnym urządzeniu! Nie ma znaczenia czy jesteś w biurze, w domu czy w podróży, czy korzystasz z laptopa czy masz jedynie dostęp do smartfona albo tabletu – posiadasz ciągły dostęp do aktualnych wersji aplikacji pakietu Office oraz udostępnionych w czasie rzeczywistym materiałów, dzięki czemu jesteś zawsze na bieżąco. Office 365 oferuje także szereg przydatnych narzędzi ułatwiających wydajną komunikację, zarówno przez pocztę e-mail oraz komunikatory, jak i sieci społecznościowe oraz konferencje wideo – Twój zespół oraz klienci są zawsze pod ręką, nie ważne gdzie jesteś.

Praca w chmurze

Każdy użytkownik pakietu Office 365 ma do dyspozycji 1 terabajt (tysiąc gigabajtów) miejsca na przechowywanie plików, czyli więcej niż typowy dysk HDD. Co więcej, technologia pracy „w chmurze” umożliwia dostęp do dokumentów ze wszystkich urządzeń oraz z każdego miejsca na ziemi – nie musisz martwić się o awaryjny dysk zewnętrzny czy nieaktualne pliki przetrzymywane na lokalnym dysku laptopa. Narzędzia Office 365 oferują również opcje udostępniania zawartości dysku współpracownikom oraz innym osobom, a dzięki możliwości dzielenia się zapisanymi w kalendarzu wydarzeniami zawsze będziesz na bieżąco z działaniami Twojej firmy.

Łatwe zarządzanie

Mimo licznych aplikacji, opcji, narzędzi oraz możliwości, Microsoft Office 365 możesz łatwo skonfigurować i od razu korzystać z dostępnych i aktualnych usług. Do panelu administracyjnego – który umożliwia zarządzanie całym pakietem i wszystkimi programami – masz dostęp w każdym miejscu, a dzięki ciągłemu wsparciu Microsoft dla usług Office 365 posiadane przez Ciebie i Twój zespół aplikacje będą zawsze uaktualnione oraz gotowe do użycia.

Dostępne narzędzia

Pakiet Office 365 posiada wbudowany zestaw aplikacji niezbędnych do sprawnego funkcjonowania każdej nowoczesnej firmy. Wśród zbudowanych narzędzi wymienić warto następujące programy:

  • OneDrive: to aplikacja umożliwiająca zarządzanie udostępnioną w chmurze przestrzenią dyskową. Dostęp do swoich danych masz z każdego miejsca i z dowolnego urządzenia, a dzięki funkcji udostępniania możesz się z nimi dzielić z współpracownikami lub klientami. Dodatkowo, dzięki wbudowanym zabezpieczeniom masz pewność, że Twoje pliki nie trafią w niepowołane ręce.
  • Office Web Apps: jest to pakiet wersji webowych standardowych aplikacji biurowych pakietu Office (Word, One Note, Power Point, Excel), który umożliwia pracę na dokumentach przy pomocy urządzeń mobilnych, a także poprzez przeglądarkę na komputerze stacjonarnym lub laptopie.
  • Exchange Online: jest to zestaw narzędzi umożliwiających dostęp do poczty oraz kalendarzy, a także współdzielenie ze współpracownikami baz danych oraz list kontaktowych.
  • SharePoint Online: jest to zaawansowane narzędzie umożliwiających tworzenie witryn projektowych i grupowych, a także organizację pracy całych działów. Aplikacja ta jest zintegrowana z innymi narzędziami Office 365, dzięki czemu zapewniona jest doskonała organizacja pracy grupowej oraz płynna wymiana informacji i danych.
  • Office on Demand: usługa ta umożliwia pobranie programów biurowych bezpośrednio na wykorzystywany w danej chwili komputer (bez potrzeby instalacji), co jest szczególnie pomocne w przypadku gdy pracujemy na komputerze tymczasowym, na którym znajdują się stare wersje pakietu Office.
  • Skype for Business: jest to kierowana do firm biznesowa wersja popularnego komunikatora internetowego. Program ten umożliwia wysyłanie wiadomości, przeprowadzanie rozmów głosowych oraz wideokonferencji (również grupowych), współdzielenie aplikacji oraz pulpitu, a także wysyłanie plików i kontaktów. Dzięki aplikacji tej komunikacja między współpracownikami oraz z klientami przebiega zawsze sprawnie.
  • Office 365 Pro Plus: jest to najbogatszy zestaw aktualnych narzędzi pakietu biurowego Microsoft Office. W ofercie znajdują się następujące programy: Word, Excel, Powet Point, One Note, Outlook, Access, Publisher, InfoPath oraz Lync. Warto też zaznaczyć, że dzięki ciągłemu wsparciu Microsoft masz pewność, że korzystasz z najnowszych wersji tych programów.

Jak zacząć z Office 365?

Oprogramowanie Microsoft Office 365 możesz łatwo wprowadzić do swojej firmy poprzez serwis Poznaj Office 365 [http://poznajoffice365.pl/]. Jeśli nie jesteś pewien, czy narzędzia te spełnią wymagania Twoje i Twoich pracowników, możesz skorzystać z 30-dniowych wersji próbnych, które pozwolą Ci na przetestowanie oferowanych w pakiecie aplikacji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *