Limetka.pl – Portal Finansowy
GENERAL ELECTRIC+11.000123
SONY INC+125.10
SAMSUNG-25.10
APPLE INC-125.10
MICROSOFT-1.0068
GOOGLE-5.00631
YAHOO-22.244
NASDAQ-25.10
ENVATO+25.10
MET CREATIVE+107.600
TOTAL-0.4350
TOYOTA-0.0007
SIEMENS+0.0069
ASELSAN-1.0015
DOW JONES-140
S&P 500-41
GLOBAL DOW REALTIME-13.42

Gdzie wysłać pracowników na wyjazd integracyjny?

Posted on 0

Share this on anywhere you want!

Nikt nie zaprzeczy, że współpraca układa się dużo lepiej, gdy pracownicy się rozumieją, znają swoje dobre strony, mają takie same zainteresowania i podobne poglądy. W warunkach służbowych trudno poznać współpracownika, bo głównie nie ma na to czasu. Nowoczesne firmy stwarzają właściwe do tego warunki i co jakiś czas organizują wycieczki integracyjne, które mają odświeżyć lub naprawić dobrą atmosferę. Warto podjąć strategiczne decyzje i wybrać komfortowe miejsce na taki wyjazd oraz zagwarantować ciekawe atrakcje. Jak to uczynić?

Nie jest tajemnicą, że wszystkie wydatki związane z wyjazdem integracyjnym pokrywane są przez pracodawcę. Nie wypada na tym oszczędzać. Atrakcyjne, ciekawe i pełne niespodzianek wyjazdy są mile wspominane, a nowe doświadczenia przywiezione ze szkoleń czy kursów na nich organizowanych przydatne w pracy. Korporacje wyprzedzają się w ofertach. Świetne hotele, bazy noclegowe, posiłki w renomowanych restauracjach, centra rozrywkowe, bankiety i konferencje, szkolenia i kursy oraz pozostałe możliwości: basen, fitness, spa, kręgielnia, kino. Im ciekawsze hotele, dworki, tym większy komfort dla samych pracowników. Oprócz szkoleń i nauki muszą mieć czas na atrakcje, relaks i wypoczynek.

Takie wyjazdy pozwalają naładować baterie, nabrać większej motywacji, zatęsknić za powinnościami, bardziej polubić współpracowników. Oferty nie mają granic. Wszystko zależy od wielkości portfela, fantazji i potrzeb przełożonego. Wiadomo, że takie małe wakacje są kosztowe. Ale trzeba patrzeć także na zyski, bo zgrana kadra to efektywna kadra.

 

Justyna Błahut www.
www.Bweek.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *