Limetka.pl – Portal Finansowy
GENERAL ELECTRIC+11.000123
SONY INC+125.10
SAMSUNG-25.10
APPLE INC-125.10
MICROSOFT-1.0068
GOOGLE-5.00631
YAHOO-22.244
NASDAQ-25.10
ENVATO+25.10
MET CREATIVE+107.600
TOTAL-0.4350
TOYOTA-0.0007
SIEMENS+0.0069
ASELSAN-1.0015
DOW JONES-140
S&P 500-41
GLOBAL DOW REALTIME-13.42

Jak znaleźć dobrego pracownika

Posted on 1

Share this on anywhere you want!

140353347883767800Rośnie zapotrzebowanie na specjalistów wysokiej klasy, a jednocześnie firmom jest coraz trudniej zaleźć pracowników, którzy spełnialiby wysokie wymagania, stawiane przed potencjalnymi pracownikami. Skuteczną radą na ten paradoks jest zlecenie procesu rekrutacji firmie zewnętrznej, która jest w stanie znaleźć najlepszych kandydatów, a jednocześnie oferuje usługi najwyższej jakości.

Work Service działa na polskim rynku od wielu lat, dlatego posiada o nim kompleksową wiedzę. Dzięki profesjonalistom, zajmującym się zawodowo wyszukiwaniem i selekcją kandydatów, firma jest w stanie w bardzo krótkim czasie znaleźć potrzebną osobę na niemal każde stanowisko. Dla zleceniodawców na pewno dużym ułatwieniem jest baza kandydatów, którą prowadzi Work Service. Dzięki niej można w krótkim czasie wybrać najwłaściwszych kandydatów bezpośrednio, spośród zarejestrowanych użytkowników.

Na rynku firma Work Service znana jest także z ofert pracy tymczasowej. To wygodne dla pracodawcy rozwiązanie pozwala na zmniejszenie kosztów, związanych z koniecznością zatrudniania pracowników, a jednocześnie pozwala mu na bezawaryjne funkcjonowanie w okresie świąt, wakacji czy wtedy, gdy spora grupa spośród jego pracowników znajdzie się na zwolnieniu. Work Service zapewnia w takich sytuacjach pełną obsadę, a pracownicy tymczasowi, oddelegowani do pracy w konkretnym przedsiębiorstwie, pozostają pracownikami Work Service. To właśnie agencja podpisuje z pracownikami tymczasowymi umowy oraz dokonuje wszystkich niezbędnych rozliczeń z urzędem skarbowym czy z ZUS.

Jednak przeprowadzanie procesów rekrutacji oraz zatrudnianie pracowników tymczasowych nie są jedynymi usługami, jakie oferuje Work Service. Z myślą o pracodawcach powstało centrum outsourcingu, które zajmuje się prowadzeniem wszelkich rozliczeń kadrowo-płacowych, udostępnianiem usług IT czy kompleksowych usług porządkowych. Dostępny jest tutaj również leasing pracowników (to rozwiązanie jest dedykowane dla placówek służby zdrowia), wspieranie działań promocyjnych i merchandisingowych czy outsourcing pracowników z sektora finansowego. Specjalne rozwiązania powstały z myślą o kilku wybranych branżach i specyficznych wymaganiach konkretnych pracodawców. Wszystkie rozwiązania pozwalają pracodawcom na ograniczenie kosztów, związanych z obsługą kadrową.

Wszelkie informacje o firmie oraz rozwiązaniach, jakie oferuje, można znaleźć na stronie workservice.pl.

One thought on “Jak znaleźć dobrego pracownika

    Pingback: Sytuacja finansowa przedsiębiorstw w I kw. 2014 r. -Magazyn Gospodarka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *