Limetka.pl – Portal Finansowy
GENERAL ELECTRIC+11.000123
SONY INC+125.10
SAMSUNG-25.10
APPLE INC-125.10
MICROSOFT-1.0068
GOOGLE-5.00631
YAHOO-22.244
NASDAQ-25.10
ENVATO+25.10
MET CREATIVE+107.600
TOTAL-0.4350
TOYOTA-0.0007
SIEMENS+0.0069
ASELSAN-1.0015
DOW JONES-140
S&P 500-41
GLOBAL DOW REALTIME-13.42

Jak zwiększyć efektywność nauki angielskiego?

Posted on 0

Share this on anywhere you want!

Znajomość języka angielskiego otwiera wiele furtek zawodowych, nie tylko w międzynarodowych firmach na terenie Polski, ale też w tych, które proponują emigrację do siedziby spółki w innym kraju. Chyba nie można postawić się w gorszej sytuacji, niż brak znajomości angielskiego biznesowego, która zamknie taką furtkę bezpowrotnie.

Dlatego warto być o krok przed ofertą pracodawcy i zadbać o znajomość angielskiego biznesowego, nawet jeśli taka inicjatywa nie wypływa odgórnie.

Jak zwiększyć swoją efektywność i zmotywować się do dodatkowych lekcji z języka obcego?

Przede wszystkim należy mieć świadomość zmienności rynku pracy. To, że czujemy się bezpiecznie na etacie i nikt nie wymaga od nas podnoszenia kwalifikacji, nie oznacza, że mamy zaniedbać tak ważny obszar, jak dobra znajomość angielskiego biznesowego. Niech motywacją będzie torowanie sobie drogi do przyszłej kariery, zmiana pracy na lepiej płatną lub szansa na objęcie wyższego stanowiska, na którym znajomość angielskiego biznesowego jest wymagana w pierwszej kolejności.

Należy wybrać taką formę kursu, która będzie zgodna z naszym stylem życiem, temperamentem, ale też stylem uczenia się. Są osoby, który najlepiej przyswajają wiedzę w swoim własnym towarzystwie, u nich sprawdzi się e-learning. To też rozwiązanie dla tych, którzy elastycznie chcą dostosować kurs do pozostałych aktywności.

Są osoby, które potrzebują grupy, żeby mieć motywację do nauki, w takim przypadku sprawdzi się kurs stacjonarny z lektorem. Warto też korzystać z niestandardowych form pogłębiania swojej wiedzy z zakresu angielskiego biznesowego, takich jak kursy językowe za granicą.

Szukając najlepszej oferty dla siebie, warto wybrać kraj, w którym nieustannie mamy okazję osłuchiwać się i stykać z językiem obcym. Dlatego tak dużą popularnością cieszą się kursy językowe w Anglii.

Wyjazd językowy pozytywnie wpływa na motywację do uczenia się, a poza zdobywaną wiedzą, pozwala przywieźć cenne wspomnienia i zwiedzić najznamienitsze zabytki danego regionu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *