Limetka.pl – Portal Finansowy
GENERAL ELECTRIC+11.000123
SONY INC+125.10
SAMSUNG-25.10
APPLE INC-125.10
MICROSOFT-1.0068
GOOGLE-5.00631
YAHOO-22.244
NASDAQ-25.10
ENVATO+25.10
MET CREATIVE+107.600
TOTAL-0.4350
TOYOTA-0.0007
SIEMENS+0.0069
ASELSAN-1.0015
DOW JONES-140
S&P 500-41
GLOBAL DOW REALTIME-13.42

Oryginalny, nowy samochód w klasie budżetowej

Posted on 0

Share this on anywhere you want!

W salonach samochodowych w Polsce kupimy nie tylko drogie, luksusowe auta o reprezentacyjnej estetyce, ale i niskobudżetowe samochody, o funkcjonalnym wyposażeniu i unikatowym wyglądzie. Gdzie kupić nowy samochód do 40 tys. zł?

Podejmując decyzje o zakupie samochodu, musimy wybrać, czy będziemy szukać samochodu na rynku wtórnym, z tzw. drugiej ręki, czy też wolimy wybrać samochód od dealera – nowy, z pakietem serwisowym i gwarancją. Wybierając auto używane, nie do końca możemy sprawdzić, czy historia auta wskazana w jego książce jest zgodna z rzeczywistością. Ryzyko wystąpienia awarii czy usterki w takim pojeździe jest znacznie wyższe niż przy nowym aucie. Z tego względu lepiej jest kupić nowy samochód, w wybranym przedziale cenowym. Nie oznacza to jednocześnie, że skazani jesteśmy na wyprzedaż poprzedniego rocznika w salonach dealerskich. Możemy kupić nowy samochód do 40 tys. zł i dostosować jego wygląd do naszych indywidualnych potrzeb.

Niska cena i luksus wyboru

Możliwość wyboru koloru nadwozia i kolorystyki poszczególnych detali nie jest przeznaczona wyłącznie dla najbogatszych klientów, którzy zamawiają dla siebie auto z dużym wyprzedzeniem, bezpośrednio od producenta, płacąc przy tym tyle, ile za apartament w centrum Warszawy. Nowy samochód możemy mieć już za cenę do 40 tys. zł. Za taką kwotę będziemy mogli kupić i zindywidualizować takie auta jak:

  • kultowy Fiat 500,
  • Toyota Aygo.

Mały, kompaktowy, typowo miejski Fiat 500 można nabyć niskim kosztem. Będzie to nowy samochód w wybranym przez klienta wariancie. Można wybrać przy tym nie tylko kolor nadwozia z szerokiej palety barw, ale również inne kolory dla wskazanych detali czy też zażyczyć sobie oklejenia samochodu fabrycznymi naklejkami w interesujących wzorach. Dzięki temu Fiat 500 będzie unikatowym pojazdem, dobranym na przykład pod kątem stylu ubierania się właściciela. Dopasowanie koloru samochodu do barwy ulubionego lakieru do paznokci nie jest już tylko motoryzacyjnym żartem, ale rzeczywistością, w której żyjemy.

Z kolei w przypadku nowej Toyoty Aygo kupujący może dopracować wygląd samochodu do takiego stopnia, że uzyska w 100 proc. unikatowe nadwozie i wnętrze. Kolorystykę i poszczególne elementy karoserii czy deski rozdzielczej można dowolnie montować i demontować, zamieniając je na inne, wybrane przez właściciela.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *