Limetka.pl – Portal Finansowy
GENERAL ELECTRIC+11.000123
SONY INC+125.10
SAMSUNG-25.10
APPLE INC-125.10
MICROSOFT-1.0068
GOOGLE-5.00631
YAHOO-22.244
NASDAQ-25.10
ENVATO+25.10
MET CREATIVE+107.600
TOTAL-0.4350
TOYOTA-0.0007
SIEMENS+0.0069
ASELSAN-1.0015
DOW JONES-140
S&P 500-41
GLOBAL DOW REALTIME-13.42

Pomoc w inwestowaniu na alternatywnych rynkach

Posted on 0

Share this on anywhere you want!

Planujesz zainwestować część swoich środków, ale nie masz wystarczającej wiedzy i doświadczenia, by zrobić to samodzielnie? W takiej sytuacji warto skorzystać z pomocy specjalistów, którzy w profesjonalny sposób poprowadzą cały projekt inwestycyjny. Dokonają oni dla Ciebie szczegółowej analizy rynku, opracują strategię, według której będą podejmować wszelkie działania, obliczą przewidywane zyski oraz przedstawią możliwe ryzyko całej inwestycji. Gdzie szukać tego typu pomocy i w co najlepiej zainwestować?

Jedną firm, które oferują takie usługi i posiadają takich specjalistów, jest firma Wealth Solutions z Warszawy. Największym zainteresowaniem cieszy się oferta inwestycji alternatywnych. Zaliczamy do nich, między innymi, inwestowanie w kolekcjonerską, wartościową whisky oraz inwestycje w sztukę. Złocisty trunek z Wysp Brytyjskich nie jest często wybierany jako przedmiot inwestycji. Może to być spowodowane tym, że rynek kolekcjonerskich whisky wydaje się być trudny, bardzo ryzykowny, a przy tym bardzo wąski i ograniczony. Pracownicy Waaelth Solutions są przekonani, że mimo wszystko rynek ten posiada potencjał inwestycyjny, o ile ktoś potrafi go odpowiednio wykorzystać.

Drugim rodzajem wymienionych wyżej metod inwestowania jest inwestowanie w sztukę. Taki sposób lokowania kapitału jest również nazywany art-banking, który zawiera w sobie element opieki nad dziełami sztuki przez instytucję finansową (może to być, ale nie musi, bank). Inwestowanie w dzieła sztuki jest jedną z najstarszych form inwestowania, co nie oznacza, że jest przestarzała czy nieskuteczna. Nie jest też prawdą, że inwestowanie w rynek sztuki jest zarezerwowane tylko dla najbogatszych. Praktycznie w każdym przedziale cenowym można znaleźć ciekawe prace, w których tkwi jakiś potencjał do inwestowania.

Dzięki posiadanej wiedzy i doświadczeniu w obszarze rynku sztuki, firma Welath Solutions potrafi odpowiednio poprowadzić indywidualnego inwestora, który sam mógłby mieć poważny problem w odnalezieniu się w tej rzeczywistości. Pomogą stworzyć Twoją własną kolekcję dzieł sztuki, która w przyszłości będzie mogła przynosić Ci zyski.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *