Limetka.pl – Portal Finansowy
GENERAL ELECTRIC+11.000123
SONY INC+125.10
SAMSUNG-25.10
APPLE INC-125.10
MICROSOFT-1.0068
GOOGLE-5.00631
YAHOO-22.244
NASDAQ-25.10
ENVATO+25.10
MET CREATIVE+107.600
TOTAL-0.4350
TOYOTA-0.0007
SIEMENS+0.0069
ASELSAN-1.0015
DOW JONES-140
S&P 500-41
GLOBAL DOW REALTIME-13.42

Przenosisz firmę? Powierz to zadanie profesjonalistom!

Posted on 0

Share this on anywhere you want!

Przed Twoją firmą poważne przedsięwzięcie – zmiana lokalizacji. Zastanawiasz się jak wszystko zorganizować? Obawiasz się, że przeprowadzka okaże się koszmarem? Niepotrzebnie – pamiętaj, że są fachowcy, którzy zajmą się tym profesjonalnie i zdejmą ci problem z głowy.

 Dlaczego firma przewozowa?

Jeśli jesteś zapracowanym przedsiębiorcą i masz mnóstwo spraw do dopilnowania. Z całą pewnością nie masz czasu, by brać na swoje barki jeszcze ciężar przeprowadzki – dosłownie i w przenośni. Nie będziesz przecież sam na swoich plecach nosił sprzętu, wyposażenia i towaru.

W tym samym czasie zamiast pakować, nosić i wozić sprzęty, możesz się spokojnie zająć swoją firmą. Może masz jakieś spotkania z kontrahentami albo wizyty w urzędach? Być może musisz się zająć marketingiem lub odbyć szkolenie? Nie rezygnuj z tego, a przeprowadzkę powierz specjalistom. Mają doświadczenie i potrzebny sprzęt – uwiną się ze wszystkim raz-dwa.

Czy na samą myśl o proszeniu wszystkich znajomych o pomoc robi ci się słabo? Nic dziwnego – przecież w dzisiejszych czasach wszyscy są tacy zapracowani i zmęczeni. Gdyby ciebie ktoś znajomy poprosił, żebyś po całym dniu pracy jeszcze dźwigał ciężary, pewnie nie byłbyś zachwycony?

Nie zawracaj sobie i przyjaciołom głowy – wykonaj jeden telefon do firmy zajmującej się przeprowadzkami i śpij spokojnie. Kiedy korzystasz z oferty doświadczonego usługodawcy, możesz być pewny, że wszystko pójdzie gładko i bez zbędnego dla ciebie wysiłku.

Masz do przeniesienia cenny sprzęt, stosy ważnych dokumentów, szafę pancerną, towar o dużej wartości – fachowcy z firmy przewozowej się tym zajmą!

 Co jeszcze potrafią specjaliści od przeprowadzek?

Oprócz demontażu oraz montażu mebli i sprzętu, przenoszenia nawet największych ciężarów, przewozu wyposażenia firmy, ekipa zajmująca się przeprowadzkami, dostarczy ci pudła, taśmę i folię niezbędne do pakowania. Ponadto zaproponuje ci szeroki wybór pojazdów, spośród których będziesz mógł wybrać ten najodpowiedniejszy do przewozu wyposażenia twojego biura, sklepu, czy warsztatu, a nawet zaoferuje ci pomoc w utylizacji niepotrzebnego sprzętu.

Pozwól profesjonalistom uczynić przeprowadzkę twojej firmy prostą, łatwą i przyjemną.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *