Limetka.pl – Portal Finansowy
GENERAL ELECTRIC+11.000123
SONY INC+125.10
SAMSUNG-25.10
APPLE INC-125.10
MICROSOFT-1.0068
GOOGLE-5.00631
YAHOO-22.244
NASDAQ-25.10
ENVATO+25.10
MET CREATIVE+107.600
TOTAL-0.4350
TOYOTA-0.0007
SIEMENS+0.0069
ASELSAN-1.0015
DOW JONES-140
S&P 500-41
GLOBAL DOW REALTIME-13.42

Responsive design- nowatorska technika projektowania stron

Posted on 0

Share this on anywhere you want!

141596045870909600Podejście do projektowania stron, to bardzo ważna sprawa, tym bardziej, iż klienci oczekują takich, które nie tylko spełnią ich oczekiwania, ale także oczekiwania internautów.

 

Kwestie typowo wizualne bez względu na tematykę strony zawsze można dogadać z projektantem, jednakże jeśli chodzi o technikę projektowania powinniśmy tylko się zgodzić z tym, że responsive designe jest najlepszym rozwiązaniem w odniesieniu do dzisiejszych czasów. Być może są jeszcze tacy projektanci, którzy dają w tej kwestii wybór, ale projektowanie stron Toruń ściśle trzyma się tylko najnowszych i najlepszych rozwiązań, które zapewniają możliwość idealnego otwierania i wyświetlania się wszystkich stron na wszystkich urządzeniach bez względu na rozdzielczość ekranu czy wyświetlacza. Świadczy to o tym, iż projektanci poważnie traktują swoich zleceniodawców, jak również dbają o swoją renomę.

Różnice pomiędzy projektowaniem

Jeszcze do niedawna projektanci skupiali się na tworzeniu stron internetowych, które miały świetnie działać na komputerach stacjonarnych i laptopach. Obecnie owa technika jest niewystarczająca z wiadomych względów. Po pierwsze na rynku pojawiły się nowe urządzenia z dostępem do internetu tj. smartfony, tablety itp. Niestety strony wykonane typowo pod rozdzielczość komputerów stacjonarnych nie otwierały się poprawnie na mniejszych urządzeniach, co niejednokrotnie było powodem irytacji internautów. Nie mogli oni normalnie funkcjonować w sieci tylko dlatego, że kupili mniejsze urządzenie, czy dlatego, że właściciel strony nie pomyślał w czas o postępie technologicznym? Wina oczywiście leży po stronie właściciela strony, gdyż to w jego interesie leży umożliwienie odwiedzania strony wszystkim z każdego urządzenia. Zatem różnice jak widać są ogromne i koniecznością jest pomijanie dawnych technik na rzecz responsive designe. Za sprawą tej techniki raz stworzona strona nie będzie wymagała nic innego jak tylko aktualizacji, aby była znana i doceniana przez zainteresowanych internautów. Projektowanie stron pod kątem responsive design często nazywane jest płynnym designem, tudzież w skrócie RDW, niemniej oznacza to samo, czyli dostosowanie strony do każdego urządzenia w sensie jej otwierania się i wyświetlania.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *